Kontakt

Otváracie hodiny:

pondelok8–15:30
utorok8–15:30
streda8–15:30
štvrtok8–15:30
piatok8–15:30
sobotaZatvorené
nedeľaZatvorené

Príbeh za vznikom Tepovanie Metiu

Martin Kafka - TepovanieMetiu.sk

Vždy som mal rád čistotu a kládol dôraz na precíznosť vykonávanej práce. Jedného dňa som si pri tepovaní vlastného vozidla uvedomil, že čistením auta trávim pomerne dosť času, a že ma tento proces napĺňa. 

Tepovanie auta je očistný proces, na konci ktorého je čisté a voňavé vozidlo. Začal som sa viac a viac vzdelávať v oblasti tepovania áut, aby som sa dostal na profesionálnu úroveň. V roku 2020 počas pandémie, keď bolo neisté obdobie, som mal veľa času na to, aby som sa mohol ešte viac vzdelávať v najnovších trendoch tepovania, a ponuku služieb som rozšíril aj o tepovanie kobercov, sedačiek, a iného čalúneného nábytku. Vtedy sa to všetko začalo. 

Začal som ponúkať službu mobilného tepovania vozidiel v Stupave, čo pre zákazníkov znamenalo väčšie pohodlie, nemuseli tak s vozidlom nikam chodiť a všetko prebiehalo u nich pred domom. Zákazníci si u mňa začali objednávať nielen tepovanie áut, ale aj tepovanie sedacích súprav či kobercov. Spätne ohlasy boli také pozitívne, že ma to len utvrdzovalo v tom, že to čo robím je dobré a má zmysel. Uvedomil som si, že v Bratislave pribúda ročne stovky vozidiel a nových obyvateľov bytov, ktorí potrebujú udržiavať svoje vozidlá čisté, a sedacie súpravy, či iný nábytok bez roztočov a prachu. Vzhľadom na to, že som Petržalčan, tak som sa rozhodol svoje služby presmerovať práve tam. A v súčasnosti stále pôsobím v Petržalke. Záleží mi na každom jednom zákazníkovi, aby bol s mojimi službami spokojný, pretože to nie je len o tepovaní, ale aj o budovaní vzťahov a dôvere. Preto ak hľadáte najlepšie tepovanie v Bratislave, ste tu na správnej adrese.