Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Prečítajte si recenzie a hodnotenia od našich spokojných zákazníkov, ktorým sme pomohli s tepovaním auta, sedačky, kobercu alebo čistením auta či upratovaním.

5/5 – na základe 400+ recenzií na Google

So službami som spokojný, milý ústretový človek, ktorý urobí svoju prácu rýchlo a hlavne kvalitne… Auto vyvoňané a vyčistené do dvoch hodín ako nové, (seat Ibiza)

Skvelá práca, veľmi dôsledné vyčistenie interiéru auta Bezproblémové jednanie a komunikácia, určite služby ešte využijem.

Som úplne spokojný. Odporúčam Tepovanie Metiu.

Veľmi ústretový prístup a výborne vyčistené, vyvoňané auto.

Perfektná práca, som veľmi spokojná s vyčistením interiéru auta. Dokonale vyčistené a voňavé. Profesionálna práca a ústretovosť v jednom. Určite odporúčam. 🙂

Take ciste auto som od novoty nevidel, nemam co vytknut. Dobra komunikacia – ak sa objavilo nieco co treba prediskutovat alebo by prislo k zdrzaniu, hned sa mi ozval. Odporucam!

Bolo to rýchle i profesionálne, sedačka má zase pôvodnú farbu, odporúčam

Auto je po cisteni ako nove, urcite odporucam! Pan bol velmi mily a profesionalny, komunikacia bezproblemova. Urcite sa este vratime.

Bol som veľmi spokojný.Poctivá,precízna práca.Dohodol som sa už aj na ďaľších čistiacich prácach na mojom aute.

K tejto sluzbe som sa dostal cez kupom zo zlavomatu a maximalna spokojnost 🙂 Auto bolo nadmerne znecistene, takze nezaobislo sa to bez extra priplatku, ale auto vyzera zvnutra takmer ako nove (auto ma najazdene cez 200k)! Komunikacia bola velmi rychla a auto bolo pripravene presne na cas. S velkou pravdepodobnostou sluzbu vyuzijem znovu.

Výborná komunikácia, dohoda a robota. S výsledkom práce Tepovanie Metiu – Bratislava som spokojný, auto je opäť ako nové. Dobrá cena za túto službu. Určite sa sem ešte vrátim. Všetkým odporúčam využiť jeho služby

Najlepšie vyčistené a vytepované auto aké som doteraz mal. A za veľmi krátky čas. Jednoznačne odporúčam.

Interiér je dokonale čistý. Nie je nič vnútri čo by som našiel špinavé. Tie dve hodiny sa oplatilo počkať. Určite pôjdem aj o rok. Ďakujem.

Rýchlo a kvalitne vytepovane auto za dobrú cenu určite odporúčam.

Velmi som bola spokojna s vycistenim interieru vozidla, tepovanim a konecnou upravou interieru. Auticko, ktore ma 7 rokov vyzera vo vnutri ako takmer nove a vonave. Profesionalny pristup pana majitela v komunikacii so zakaznikom a taktiez jeho precizna praca a flexibilita je nadocakavania. Dakujem velmi pekne. Urcite sa tam pojde auticko vytepovat aj o rok.

proklientsky pristup – super praca. Dik

S čistením a tepovaním som veľmi spokojný, auto dostalo opäť nádych novoty. Taktiež skvelá cena, pohodové jednanie s majiteľom.

So sluzbou tepovania a cistenie interieru vozidla som bol nadmieru spokojny. Kvalita prac bola na velmi vysokej urovni a sluzby mozem len doporucit.

Komunikácia na profesionálnej úrovni, bez žiadnych problémov a ochota v každom smere, vrelo odporúčam, auto je ako nové.

všetko skvelé! výborná a veľmi rýchla práca

100% spokojnosť. Všetkým odporúčam

Perfektne sluzby za super ceny, auto je ciste ako nove, odporucam!

Veľká spokojnosť,odporúčam

So službou som bol nad mieru spokojný, felxibilný servis, bezproblémová komunikácia, výborná kvalita práce. Určite odporúčam.

Neskutocne dostal som poukaz na cistenie a tepovanie interieru na mojom BMW 4 a ked som si prisiel po auto tak bolo ako ked som ho kupoval, uz len folie v interieri chybali, dokonca som dostal niektore sluzby gratis, a co sa tyka pristupu tak Martin je skvely, profesionalny, velmi mily, takze 6/5* jednoznacne odporucam

maximalna spokojnost

Velmi dobrá komunikácia, rýchla a kvalitná práca. Určite sa ešte vrátime a odporučíme ďalej

Velmi prijemne vystupovanie uz od sameho zaciatku. Promptna komunikacia, dohoda na termine, ktory som navrhol bez problemov. Auto vyzeralo fakt katastrofalne, kedze mam dve deti. Cistenie trvalo 2.5 hodiny a vysledok ma prijemne prekvapil.

Vyborne dovedena praca, vyborny zakaznicky servis, odporucam.

Všetko v poriadku, auto krásne vyčistené

Veľmi precízna robota, som spokojná a určite odporúčam 🙂

Perfektne odvedena praca. Vrelo odporucam

Službu som využila prvýkrát. Som veľmi rada, že môžem prispieť aj mojou pozitívnou skúsenosťou. Interiér auta bolo vyčistené, krásne vytepované bez akýchkoľvek fľakov, ako nové. Radosť jazdiť. Odporúčam každému, kto má počiatočné pochybnosti (ako ja) kam si dať vytepovať svoje auto. Prajem firme všetko dobré. Dovidenia.

Auto som tu dal vytepovať a vyčistiť a bol som veľmi spokojný počnúc komunikáciou, dohodou na termíne a samozrejme aj samotnou prácou.

100% práca, auto je naozaj TOP vyčistené, vynikajúca komunikácia a privíta Vás príjemný, usmievavý a veľmi príjemný človek…s týmto sa už len tak nestretnete! Všetkým váhajúcim vrelo doporučujem.

Ďakujem krásne za vaše služby som veľmi spokojná a prídem isto aj nabudúce.

Ďalšie

Máte otázky alebo chcete cenovú ponuku?

Získajte presnú a nezáväznú cenovú ponuku. Stačí kliknúť a napísať mi – či už máte konkrétnu požiadavku, alebo sa len potrebujete poradiť, rád vám rýchlo odpoviem a nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje.