Denisa Harrachová

Veľmi ochotný pan s ľudským prístupom,perfektne vyčistené auto a naozaj veľmi sa na nom narobil,max.spokojnosť. Odporúčam všetkým a ja určite som tam nebola posledný krat. Ešte raz ďakujem.