Michal Šilhavý

Neskutocne dostal som poukaz na cistenie a tepovanie interieru na mojom BMW 4 a ked som si prisiel po auto tak bolo ako ked som ho kupoval, uz len folie v interieri chybali, dokonca som dostal niektore sluzby gratis, a co sa tyka pristupu tak Martin je skvely, profesionalny, velmi mily, takze 6/5* jednoznacne odporucam