Tepovanie gau─Źa v Bratislave

Martin Kafka

Tepovanie gau─Źa Bratislava

Doprajte svojmu gau─Źu odborn├ę a profesion├ílne h─║bkov├ę tepovanie a ─Źistenie v Bratislave. Vr├ítim v├í┼ímu gau─Źu p├┤vodn├Ż vzh─żad a zarove┼ł z neho odstr├ínim prachy a ne─Źistoty. Ak potrebujete vytepova┼ą alebo vy─Źisti┼ą gau─Ź, tak ste na spr├ívnom mieste. Gau─Ź pr├şdem vytepova┼ą priamo k v├ím domov, do vo va┼íej firme, do hotela, re┼ítaur├íce alebo kdeko─żvek tam, kde to budete potrebova┼ą.

Cenn├şk za tepovanie gau─Źa

Gau─Ź (2 miestny)

40 ÔéČ

Gaz─Ź (3 miestny)

45 ÔéČ

Rohov├Ż gau─Ź

55 ÔéČ

Kreslo

20 ÔéČ

Tepujem v┼íetok ─Źal├║nen├Ż n├íbytok a m├┤┼żem v├ím vy─Źisti┼ą aj ko┼żen├Ż gau─Ź. Zavolajte alebo nap├ş┼íte a dohodneme detaily.

Ak├ę v├Żhody m├í h─║bkov├ę tepovanie gau─Źa?

H─║bkov├ę tepovanie gau─Źa prin├í┼ía mno┼żstvo v├Żhod, ktor├ę prispievaj├║ k dlh┼íej ┼żivotnosti n├íbytku, ako aj k zlep┼íeniu celkov├ęho prostredia v dom├ícnosti. Tu s├║ niektor├ę z hlavn├Żch v├Żhod:

Obnova vzh─żadu gau─Źa predl┼żenie jeho ┼żivnotnosti

Pravideln├Żm tepovan├şm m├┤┼żete v├Żrazne pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą v├í┼ího gau─Źa a udr┼ża┼ą ho v dobrom stave po mnoho rokov.

Odstr├ínenie ┼íkv┼Ľn a z├ípachov z gau─Źa

Tepovanie gau─Źa dok├í┼że odstr├íni┼ą aj tie najodolnej┼íie ┼íkvrny a z├ípachy, ─Źo je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, ak m├íte dom├íce zvierat├í alebo mal├ę deti. Odstr├ínen├şm pachu a alerg├ęnov z l├ítky gau─Źa m├┤┼że tepovanie tie┼ż zlep┼íi┼ą aj kvalitu vzduchu vo va┼íej dom├ícnosti.

Postup tepovania gau─Źa

Pracujem s tepova─Źmi zna─Źky K├Ąrcher a pou┼ż├şvam pr├ęmiov├ę ─Źistiace prostriedky, ktor├ę mi zaru─Źuj├║ dokonal├ę vy─Źistenie aj t├Żch najviac zne─Źisten├Żch miest gau─Źa. V pr├şpade extr├ęmneho zne─Źistenia aplikujem na povrch vysoko ├║─Źinn├Ż ─Źistiaci prostriedok a nech├ím ho p├┤sobi┼ą dlh┼í├ş ─Źas, aby som sa zbavil gau─Ź aj t├Żch najodolnej┼í├şch ┼íkv┼Ľn. Gau─Źe ─Źist├şm do h─║bky vl├íkien a n├ísledne pomocou podtlaku odstra┼łujem v┼íetky ne─Źistoty spolu s nadbyto─Źnou vodou. Po dokon─Źen├ş tepovania doch├ídza k obnove materi├ílu, o┼żiveniu farieb a elimin├ícii nepr├şjemn├Żch pachov z gau─Źa.

─îo v┼íetko m├┤┼żem u v├ís doma vytepova┼ą alebo vy─Źisti┼ą?

  • tepujem gau─Źe, sedacie s├║pravy, pohovky aj kresl├í
  • v├í─żandy, matrace na spanie, postele, vank├║┼íe
  • kuchynsk├ę stoli─Źky, kancel├írske stoli─Źky
  • kuchynsk├ę lavice
  • kusov├ę aj celoplo┼ín├ę koberce

Recenzie od z├íkazn├şkov Tepovanie Metiu

Ak si chcete pre─Ź├şta┼ą recenzie od z├íkazn├şkov, tak si pozrite m├┤j google profil Tepovanie Metiu – Bratislava.

Gal├ęria gau─Źov, ktor├ę som vy─Źistil alebo vytepoval

Viac vytepovan├Żch gau─Źov alebo ─Źal├║nen├ęho n├íbytku si m├┤┼żete pozrie┼ą v gal├ęrii pr├íc, alebo na mojom instagrame @tepovanie_metiu.

Rady pre ├║dr┼żbu gau─Źov po tepovan├ş

Po tepovan├ş gau─Źa je k─ż├║─Źov├ę venova┼ą pozornos┼ą jeho spr├ívnej ├║dr┼żbe, aby ste si zachovali jeho ─Źistotu a komfort. Pravideln├ę vys├ívanie a vetranie pom├┤┼że odstr├íni┼ą prach a zabr├íni vzniku plesn├ş. Okam┼żit├ę ─Źistenie ┼íkv┼Ľn a pou┼ż├şvanie m├Ąkk├Żch ─Źistiacich prostriedkov zase zabezpe─Ź├ş, ┼że l├ítka zostane v dobrom stave.

Na ochranu l├ítky aplikujte ochrann├ę prostriedky. V pr├şpade potreby sa na m┼ła m├┤┼żete obr├íti┼ą a vyu┼żi┼ą moje profesion├ílne slu┼żby tepovania a ─Źistenia gua─Źov. Dodr┼żiavajte aj pokyny v├Żrobcu gau─Źa t├Żkaj├║ce sa ├║dr┼żby a ─Źistenia. Tieto jednoduch├ę kroky v├ím pom├┤┼żu udr┼ża┼ą v├í┼í gau─Ź v perfektnom stave po dlh├║ dobu.

Naj─Źastej┼íie ot├ízky o tepovan├ş gau─Źov

M├┤┼że tepovanie pom├┤c┼ą s odstr├ínen├şm z├ípachu z m├┤jho gau─Źa?

├üno, tepovanie je ├║─Źinn├Ż sp├┤sob, ako sa zbavi┼ą nepr├şjemn├Żch pachov z v├í┼ího gau─Źa. ─îi u┼ż ide o z├ípach z cigaretov├ęho dymu, pachu od dom├ícich zvierat, alebo in├ę nepr├şjemn├ę v├┤ne. H─║bkov├ę ─Źistenie a ┼ípeci├ílne ─Źistiace prostriedky dok├í┼żu v├í┼í gau─Ź osvie┼żi┼ą a zanecha┼ą ho vo┼łav├Żm.

Ako dlho trv├í tepovanie gau─Źa?

Doba tepovania z├ívis├ş od ve─żkosti gau─Źa, typu l├ítky a mno┼żstva ne─Źist├┤t. Zvy─Źajne to trv├í od 30 min├║t do 2 hod├şn, ale v pr├şpade ve─żmi zne─Źisten├Żch alebo ve─żk├Żch gau─Źov to m├┤┼że by┼ą aj dlh┼íie. Odpor├║─Źam, aby ste si vyhradili rad┼íej 2 hodiny.

Dok├í┼że tepovanie odstr├íni┼ą v┼íetky ┼íkvrny z gau─Źa?

Tepovanie je ve─żmi ├║─Źinn├ę pri odstra┼łovan├ş ┼íkv┼Ľn, ale niektor├ę trvaj├║ce alebo zanedban├ę ┼íkvrny sa mo┼żno nedaj├║ ├║plne odstr├íni┼ą. D├┤le┼żit├ę je reagova┼ą na ┼íkvrny ─Źo najsk├┤r.

Ko─żko stoj├ş tepovanie gau─Źa?

Ceny tepovania n├íjdete v mojom cenn├şku, pr├şpadne sa mi m├┤┼żete ozva┼ą cez email, whatsapp alebo telefonicky – kontakty.

Ak├í je doba schnutia po tepovan├ş?

Gau─Ź by mal vyschn├║┼ą za 4 a┼ż 12 hod├şn, v z├ívislosti od ro─Źn├ęho obdobia a podmienok.

─îo robit pri n├íhodnom zne─Źisten├ş gau─Źa?

V pr├şpade zne─Źistenia gau─Źa odpor├║─Źame okam┼żite vola┼ą odborn├şka na tepovanie, aby sa zabr├ínilo ─Ćal┼íiemu po┼íkodeniu.

Kde všade tepujem?

┼átandardne tepujem v Per┼żalke, ale pri tepovan├ş gau─Źov a in├ęho ─Źal├║nen├ęho n├íbytku pr├şdem tepova┼ą k v├ím domov, alebo do firmy, re┼ítaur├ície alebo do hotelu k v Bratislave ─Źi bl├şzkom okol├ş.

Je mo┼żn├ę ─Źisti┼ą v┼íetky druhy materi├ílov, vr├ítane ko┼że a semi┼íu?

├üno, tepujeme a ─Źist├şme r├┤zne druhy materi├ílov, vr├ítane ko┼że a semi┼íu.

S├║ pou┼ż├şvan├ę ─Źistiace prostriedky bezpe─Źn├ę pre deti a dom├íce zvierat├í?

├üno, na┼íe ─Źistiace prostriedky s├║ ekologick├ę, antialergick├ę a bezpe─Źn├ę pre deti aj dom├íce zvierat├í.

Je tepovanie ├║─Źinn├ę proti rozto─Źom a alerg├ęnom?

├üno, tepovanie je jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako sa zbavi┼ą rozto─Źov a alerg├ęnov.