Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Prečítajte si recenzie a hodnotenia od našich spokojných zákazníkov, ktorým sme pomohli s tepovaním auta, sedačky, kobercu alebo čistením auta či upratovaním.

5/5 – na základe 400+ recenzií na Google

Spokojnost. Rychle a kvalitne sluzby.

Za mňa veľká spokojnosť, nebol problém dohodnúť termín, ktorý mi vyhovuje, veľmi milý personál

Vyborna skúsenosť, krásne vyčistené auto, profesionálna komunikácia, mozem len odporučiť.

som veľmi spokojný s poskytnutou službou-dezinfekcia interiéru a klimatizácie. V interiéry auta sa mi dýcha príjemnejšie. Odporúčam! V budúcnosti plánujem dať si vytepovať sedadlá

Profesionálna práca aj komunikácia. Odporúčam.

So službami aj s prístupom som bol veľmi spokojný. Výsledok čistenia a tepovania auta splnil moje očakávania. Odporúčam.

S cistenim a tepovanim interieru auta som bola velmi spokojna.Komunikacia bezproblemova.Urcite pridem aj nabuduce.Odporucam.

Šikovný a ústretový chalan, vysoká hodnota za peniaze. Odporúčam

Na svoje auto som veľký pedant a snažím si ho udržovať čo najviac v takom stave, ako som ho prebral v predajni. To, v akom stave som si ho ale prevzal od Tepovanie Metiu – Bratislava bolo ešte ďaleko nad tým, ako vyzeralo z predajne. Tak čistý a prevoňaný interiér auta som nevidel asi ešte nikdy. Už teraz viem, že sa sem budeme vracať pravidelne. Extrémne profesionálny, veľmi príjemný a pohodový prístup, dokonca ešte aj zľavu sme dostali. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie

Veľká spokojnosť s Tepovaním Matiu! Rýchle jednanie ohľadom termínu. Tepovanie prebehlo do 3 hodín. Príjemná komunikácia a profesionálny pristup. Interiér auta teraz vyzerá neskutočne – ako nový.

Veľmi ochotný pan s ľudským prístupom,perfektne vyčistené auto a naozaj veľmi sa na nom narobil,max.spokojnosť. Odporúčam všetkým a ja určite som tam nebola posledný krat. Ešte raz ďakujem.

super sluzba, tepovanie prebehlo rychlo a auto je vonave a ciste, odporucam.

Čistenie interiéru auta bolo rýchle, profesionálne,auto som si prevzala krásne čisté, voňavé. Bola som vo firme prvý,ale určite je posledný krát Odporúčam

Maximálne odporucam ⭐️

Dakujem za vynovený interiér auta!

Večer po vyčistení a vytepovaní interiéru som bol v spoločných garážach po cca 7 hodinách schnutia autu zavrieť okná. Garáže nikdy tak nevoňali. Bez zbytočného pátosu len dodám – auto je ako nové – som s prácou vyslovene spokojný, pána odporúčam. A určite sa vrátim. Peter G

vysoka profesionalita, kvalitne odvedena praca, proklientske vystupovanie a komunikacia, vyborny pomer cena/praca. odporucam vsetkym.

..profi praca

Bol som veľmi spokojný.Poctivá,precízna práca.Dohodol som sa už aj na ďaľších čistiacich prácach na mojom aute.

So službami firmy Metiu sme boli na % spokojný.pristup p.Kafku je vysoko profesionálny, ústretový.po vyčistení auta je znovu ako nové.urcite vrelo doporučujem využiť jeho služby.

Všetko v poriadku, auto krásne vyčistené

Službu som využila prvýkrát. Som veľmi rada, že môžem prispieť aj mojou pozitívnou skúsenosťou. Interiér auta bolo vyčistené, krásne vytepované bez akýchkoľvek fľakov, ako nové. Radosť jazdiť. Odporúčam každému, kto má počiatočné pochybnosti (ako ja) kam si dať vytepovať svoje auto. Prajem firme všetko dobré. Dovidenia.

Hladká komunikácia, dobre odvedená práca auto je dokonale čisté 🙂

Auto je po cisteni ako nove, urcite odporucam! Pan bol velmi mily a profesionalny, komunikacia bezproblemova. Urcite sa este vratime.

Môžem len doporučiť. Ochotné jednanie, auto bolo hotové v dohodnutom čase. Za mňa spokojnosť s odvedenou prácou.

Profesionálny a ľudský prístup. Práca odvedená na 100%. Môžem odporučiť, všetkými desiatimi.

Auto mám po vytepovani ako nové, aj sa tak v ňom cítim. Bola som veľmi spokojná s kvalitou prace. Určite odporúčam tepovanie s čistením interiéru auta.

vsetko perfektne tip top, skvela komunikacia a pan naozaj vycaroval nemozne 🙂 skoda ze nemam fotku pred a po lebo tomu by nikto neveril spokojnost dakujem este raz!

S vyčistením vozidla som veľmi spokojný. Nakoľko máme dvoch psov a dieťa auto potrebovalo poriadnu očistu. Dostali sme ho čisté a voňavé. Oceňujem aj rýchly termín a bezproblémovu komunikáciu. Na čistenie sme išli cez voucher na zľavomate, ale kontakt si ukladám. Služby určite rád využijem znovu aj v budúcnosti.

So službami, ktoré mi boli poskytnuté som bola spokojná, taktiež aj s prístupom k zákazníkovi. Ďakujem

Na základe recenzií som sa rozhodol, že si nechám vytepovať a vyčistiť interiér auta na skutočne dosť zanedbanom aute. Navyše som vozičkár a je dosť vidieť, že aj práve to je príčina znečistenia od vozíka. Keď som pozeral recenzie prišlo mi až podozrivé že na Google má Metiu vyše 200 recenzií s priemerom 5.0 hviezdičiek. Že veď väčšinou sa nájde niekto nespokojný a vidieť je aspoň 4,9. A povedal som si, že to musím vyskúšať. A naozaj neľutujem. Auto je perfektne vyčistené a naposledy si pamätám, že tak vyzeralo, keď som vyšiel z predajne s novým autom To, že bol majiteľ nanajvýš príjemný a slušný je perfektná bodka za touto úžasnou prácou a skúsenosťou práve s Metiu.

Vyborne kvalitne vytepovane auto. Pristup na 1*.

absolútna spokojnosť, odporúčam

S tepovanim a cistenim interieru auta som bol velmi spokojny. Tak isto aj s pristupom a komunikaciou.

Odporúčam , precízne vyčistenie auta. Komunikácia aj dohoda termínu super. Nebol som tu naposledy.

Veľmi oceňujem prístup a kvalitu. Chválim tiež komunikáciu so zákazníkmi. Určite sa ešte vrátim.

Ďalšie

Máte otázky alebo chcete cenovú ponuku?

Získajte presnú a nezáväznú cenovú ponuku. Stačí kliknúť a napísať mi – či už máte konkrétnu požiadavku, alebo sa len potrebujete poradiť, rád vám rýchlo odpoviem a nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje.