Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Prečítajte si recenzie a hodnotenia od našich spokojných zákazníkov, ktorým sme pomohli s tepovaním auta, sedačky, kobercu alebo čistením auta či upratovaním.

5/5 – na základe 400+ recenzií na Google

Rýchly termín, precízna práca, príjemne vystupovanie a čistý gauč aj koberec. Veľká spokojnosť.

Profesionálny a ľudský prístup. Práca odvedená na 100%. Môžem odporučiť, všetkými desiatimi.

Veľká spokojnosť. Auto som odovzdal neskutočne špinavé a ešte aj s bonusom od syna ktorému prišlo zle a vyvracal sa tam. Auto pekne vyčistené, vytepované a voňavé. Skvelý prístup aj cena. Odporúčam

proklientsky pristup – super praca. Dik

Perfektná práca, som veľmi spokojná s vyčistením interiéru auta. Dokonale vyčistené a voňavé. Profesionálna práca a ústretovosť v jednom. Určite odporúčam. 🙂

Príjemná a promptná komunikácia. Rýchla realizácia. S prácou som bol spokojný. Trochu je problém na prvý krát prevádzku vyhľadať – nemá označenie z ulice. Odporúčam.

Dala som si vyčistiť interiér auta bolo od chlpov od môjho psíka a bolo super vyčistené a ja palubovka ,dvere a kufor auta Ďakujem som spokojná

Vyuzili sme cistenie interieru a tepovanie auta. Auticko sa nam vratilo ciste a vonave. Dakujeme za prijemnu komunikaciu, skvelu pracu a rychle dohodnutie terminu

Profesionalny pristup a dobrà komunikacia.

skvely a ustretovy pristup, auto z vnutra ako nove

Maximálna spokojnosť, s prácou aj ku klientovi. Také čisté a voňavé auto som ešte nemala. Určite sa vrátim a ostatným len odporúčam

Spokojnosť, auto voňavé a čisté, takmer ako nové 🙂

Cely interiér vynikajúco vyčistený – sedačky vytypované do čista. taktiež aj palubná doska, rôzne záhyby a zákutia okolo riadiacej páky a úložných priestorov. Super práca. Odporúčam.

Maximalna spokojnosť od prveho zdvihnutia telefonu až po cely servis. Odporučam všetkým, ktorí vedia oceniť rýchle a seriozne jednanie a kvalitne vykonanú prácu. Určite sa sem rada vrátim. Ďakujem

Mily pristup bez stresu, ak aj meskate… Praca bola na vysokej urovni a konecne som necitil auto po chemii, ako pri inych cisteniach, ale prijemny ovocny zavan 🙂 dakujem

Kvalitné hĺbkové vyčistenie interiéru auta, nemám čo vytknúť, ochotný personál prevádzky

absolutne mile jednanie. Recenzie neklamali. Aj na zaklade komunikacie bolo hned od zaciatku citit, ze som sa dostal na spravne miesto a o auticko bude dobre postarane. Vyzdvihol som ho cistucke a vonave. Rad da vratim

Milý ústretový pán. Auto ako zo škatuľky. Vrelo odporúčam. Určite prídem znova.

Profesionálna práca na výbornú. Bezproblémová komunikácia s poskytovateľom. Odporúčam bez zaváhania a sám sa rád zastavím, ak to bude znova potrebné.

Profesionalna praca. Urcite sabudem pravidelne vracať

So službami Tepovanie Metiu sme boli spokojní. Vyčistenie interiéru bolo skvelé, vôňa dlho vydrží a interiér vozidla vyzerá skoro ako nový, aj keď má auto už svoje roky. 🙂 S tepovaním spokojnosť a veľmi pomohlo aj vyčistenie klimatizácie ozónom. Oceňujem aj komunikáciu a ústretovosť.

Auto som mala veľmi znečistené.Po čistení a tepovaní vyzerá ako nové.Bola som milo prekvapená.Môžem odporúčať.

Prístup, rýchlosť a všeobecne kvalita odvedenej práce

Absolútna spokojnosť, výborná komunikácia, auto bolo vyčistené do poslednú detailu. Môžem len odporučiť ďalej.

Maximalna spokojnost, dokonale vycistene auto a vyborna komunikacia. Odporucam a urcite sa sem este vratime.

Dobrý deň, zhrnul by som tepovanie auta slovami mojej nastávajúcej… Som v správnom aute?Je to úplná zmena, dokázali ste asi nemožné! Zlaté ruky máte. Určite sa budem vracať ku Vám a aj Vás odporúčať! Ďakujem

Vyborna komunikacia, spokjnost s tepovanim a vycistenim auta od zvieracich chlpov

Bol som veľmi spokojný so službou. Oceňujem profesionálny prístup, promptnú komunikáciu a najmä ochotu prispôsobiť sa môjmu časovému harmonogramu. Auto je krásne čisté a voňavé. Určite odporúčam ďalej!

Mozem iba odporucat, dostal som cistenie vozidla ako leaving gift od kolegov, komunikacia s panom skvela, je ustretovy a robotu vykonal na 100%

ústretový a ochotný pán. celý proces bol bez problémov a som spokojný aj s výsledkom, bez výhrad.

S čistením interiéru auta aj klímy som veľmi spokojná, auto je ako nové. Krásna detailná práca.

Profesionálny prístup, rýchla a efektívna robota! Spokojnosť na maximálnej úrovni

Profesionálna práca aj komunikácia. Odporúčam.

100% spokojnosť. Všetkým odporúčam

Som spokojny so sluzbou a privetivym pristupom.

Boli sme nadmieru spokojní, krásna práca, všetko výborne vytepovane z bielej latkoveh sedačky. Teraz vyzerá opäť ako nová! 🙂

Máte otázky alebo chcete cenovú ponuku?

Získajte presnú a nezáväznú cenovú ponuku. Stačí kliknúť a napísať mi – či už máte konkrétnu požiadavku, alebo sa len potrebujete poradiť, rád vám rýchlo odpoviem a nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje.