Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Prečítajte si recenzie a hodnotenia od našich spokojných zákazníkov, ktorým sme pomohli s tepovaním auta, sedačky, kobercu alebo čistením auta či upratovaním.

5/5 – na základe 400+ recenzií na Google

Perfektne odvedena praca. Vrelo odporucam

Dal som si vytepovať a vyčistiť interiér auta a nečakal som, že 15 ročné auto ešte môže znovu vyzerať takto parádne, skvelá robota! Plus super prístup a komunikácia, určite využijem znova keď bude treba.

Auto som mala veľmi znečistené.Po čistení a tepovaní vyzerá ako nové.Bola som milo prekvapená.Môžem odporúčať.

Úplná spokojnosť, perfektne čisté a voňavé auto, rýchlo a za super cenu. Určite sa ešte vidíme

100% práca, auto je naozaj TOP vyčistené, vynikajúca komunikácia a privíta Vás príjemný, usmievavý a veľmi príjemný človek…s týmto sa už len tak nestretnete! Všetkým váhajúcim vrelo doporučujem.

Profesionalny pristup a dobrà komunikacia.

So službami firmy Metiu sme boli na % spokojný.pristup p.Kafku je vysoko profesionálny, ústretový.po vyčistení auta je znovu ako nové.urcite vrelo doporučujem využiť jeho služby.

Veľmi som spokojná s vyčisteným interierom, všetko tip top krasne vonia autičko ako nové vrelo odporúčam 🙂 Naozaj milý, šikovný a komunikatívny majiteľ super. Ďakujem pekne 🙂

Uzasny pristup, Metiu je super! maximalna ochota dohodnut sa na vyhovujucom case a vyjst mi v ustrety. Cistenie auta velmi super, moje mierne OCD nadmieru spokojne prijemna vona v aute po cisteni. 100%tne odporucam! Radost vozit sa v perfektne cistom aute!

Veľmi dobre odvedená práca, zmysel pre detail. Interiér úplne ožil, s neuveriteľne dobrým pocitom človek sadá do auta, keď po dlhšom čase nevidí prach na prístrojovej doske, omrvinky pod sedadlom a fľaky na sedadle. Tepovanie sedadiel bola pre mňa priorita, keďže vozím dve deti a musím povedať, že poťahy sú ako nové. Ďakujem pekne

Na svoje auto som veľký pedant a snažím si ho udržovať čo najviac v takom stave, ako som ho prebral v predajni. To, v akom stave som si ho ale prevzal od Tepovanie Metiu – Bratislava bolo ešte ďaleko nad tým, ako vyzeralo z predajne. Tak čistý a prevoňaný interiér auta som nevidel asi ešte nikdy. Už teraz viem, že sa sem budeme vracať pravidelne. Extrémne profesionálny, veľmi príjemný a pohodový prístup, dokonca ešte aj zľavu sme dostali. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie

Auto po vyčistení interiéru a kompletnom vytepovaní vyzerá ako nové – čísté a voňavé. Skvelá komunikácia, určite odporúčam a zastavím sa aj nabudúce.

Dával som si vyčistiť interiér + čistenie ozónom. Na termín som nečakal dlho a auto je teraz skoro ako nové.

Dobrý deň, zhrnul by som tepovanie auta slovami mojej nastávajúcej… Som v správnom aute?Je to úplná zmena, dokázali ste asi nemožné! Zlaté ruky máte. Určite sa budem vracať ku Vám a aj Vás odporúčať! Ďakujem

Velmi prijemne vystupovanie uz od sameho zaciatku. Promptna komunikacia, dohoda na termine, ktory som navrhol bez problemov. Auto vyzeralo fakt katastrofalne, kedze mam dve deti. Cistenie trvalo 2.5 hodiny a vysledok ma prijemne prekvapil.

Rýchla komunikácia, profesionálny prístup a výborne odvedená práca, s ktorou zákazník bude určite spokojný.

S tepovaním a čistením interiéru vozidla som veľmi spokojná, auto je ako nové, voňavé, ja s radosťou môžem túto prevádzku len odporučiť. Aby som nezabudla…aj komunikácia je sympatická a ústretovosť nechýba, u mňa za 1*

Super 🙂

Mozem iba odporucat, dostal som cistenie vozidla ako leaving gift od kolegov, komunikacia s panom skvela, je ustretovy a robotu vykonal na 100%

maximálna spokojnosť, také čisté auto nebolo ani nové

naozaj oceňujem skvelý a ochotný pristup ako aj kvalitu prevedených služieb – tepovania interiéru vozidla

Perfektné vyčistenie. Čo sľúbili, to dodržali. Kvalitná práca a ešte k tomu výborný prístup k zákazníkovi. Odporúčam!

Perfektne vytepovane a vycistene auto. Bola som tu druhykrat a mozem len odporucit

Super vyčistené auto vzhľadom na to,ako dostával interiér zabrať od deti.

Objednala som si čistenie interiéru a ošetrenie ozónom. Majiteľ bol veľmi príjemný v komunikácii, auto po ošetrení čisté a voňavé. Prevádzku odporúčam.

Výborná komunikácia aj kvalita práce. Odporúčam.

Bolo to rýchle i profesionálne, sedačka má zase pôvodnú farbu, odporúčam

spokojnosť 🙂

Dobra skusenost s umyvanim. Pan ma neodmietol aj ked mohol. Cistenie na vybornu a dost rychlo. Vrela vdaka.

Veľmi šikovný, skvelá komunikácia, spokojný so službami.

odporucam. Vsetko super auto ako nove a vonave, vyborny prozakaznicky pristup personalu. Pridem aj nabuduce.

Maximálna spokojnosť. Dobre odvedená práca. Odporúčam.

Super komunikacia aj tepovanie, nabuduce uz tepujeme len tu 🙂

Profesionálny prístup, kvalitne odvedená práca a to všetko za rozumnú cenu. Jednoznačne odporúčam.

100% odporúčam. Náhodne som našiel túto firmu, tak som pánovi zavolal a o pár hodín sa už vysávalo auto, neskutočne ľudský prístup a fakt férové ceny, obrovská profesionalita. Určite sa do Metiu vrátime :)… Touto cestou i pozdravujem… Maťo e2008

Maximálna spokojnosť, interiér čistý a voňavý. Sedačky ako nové. Super komunikácia s majiteľom. Odporúčam všetkým vyskúšať, určite nebudete sklamaný.

Máte otázky alebo chcete cenovú ponuku?

Získajte presnú a nezáväznú cenovú ponuku. Stačí kliknúť a napísať mi – či už máte konkrétnu požiadavku, alebo sa len potrebujete poradiť, rád vám rýchlo odpoviem a nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje.